Otel ilaçlama

Otel ilaçlama

Balıkesir Otel İlaçlama

Misafirlerinizin gecelerini evden uzakta geçirecekleri yeri seçtiklerinde otelinizin itibarı en önemli faktördür. Zararlıların otelinizin itibarı üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir ve haşere istilaları geliri hızlı bir şekilde etkileyebilir, bu da haşereleri önleme programlarını haşerelerin ortadan kaldırılmasından daha önemli hale getirir. Promer özelleştirilmiş otel ilaçlama çözümleri, müşteri memnuniyetini sağlamak için 20 yılı aşkın bir süredir ağırlama endüstrisine yüksek hizmet standartları ile haşere kontrol hizmetleri vermektedir.

Promer önleyici haşere yönetiminin gerekliliğinin farkındadır ve otelinizin tüm noktalarında haşere içermeyen bir ortam sağlamak için farklı kontrol önlemleri talep ettiğini bilir. Özelleştirilmiş haşere çözümlerimiz her büyüklükteki otele uygundur ve konaklama endüstrisi için mükemmel düzeyde kapsamlı koruma sunar.

Mutfak ve Yemek Alanları :

Otel mutfakları, restoranlar ve diğer yemek alanları haşere istilası riski taşır. Kuruluşunuzun bu alanları sağlık müfettişleri tarafından denetlenir ve sinekler, kemirgenler ve hamamböceği için düzenli denetimler de dahil olmak üzere proaktif bir haşere yönetimi programı gerektirir.

Misafir Odaları ve Süitler:

Konukların olumlu bir deneyim yaşamasını sağlamak en önemli önceliktir. Odaların erişilebilirliğini korumak da bir önceliktir. Yatak hatalarının artmasıyla promer konuk odalarında yatak böceklerinin ilk işaretlerini tanımak ve en hızlı şekilde müdahale etmek için personel eğitimi de dahil olmak üzere kapsamlı bir Yatak Böceği(tahta kurusu) Yönetim Programı sunmaktadır.


Otel İlaçlama Şirketi

Sıcak havaların yaklaşması ile birlikte açılan tatil sezonları sırasında otellerinde kendilerine özgü bir takım bakım yöntemleri bulunmaktadır. Bunların en başında gelenleri ise kuşkusuz ki Otel İlaçlama Şirketi olduğunu söyleyebiliriz. Otellerin itibarını koruyacak olan durumlar arasında yer aldığı için olası durumlara karşıda ön tedbirler alınması gerekir. Otellerin bir anda dolması ve yoğunluğun artması ile birlikte zaman bulunamayacak anların yaşanacağı için özellikle sakin durumlarda yapılması daha mantıklıdır. Müşterilerin daha memnun ayrılmaları ve olası durumlarda hastalıklara kapılmamaları açısından önemli bir rol oynamaktadır. Tamda bu noktada devreye giren Otel İlaçlama Firmaları aracılığı ile çok daha özel hizmetler alınarak her türlü sorunlarla baş edilebilmektedir. Özellikle gıda bölümlerinde oluşabilecek haşereler adına uygulanması zorunlu olan bir durum olmaktadır. Havaların ısınması ile birlikte oluşabilecek böceklerin önünü kesmek için mutlaka ilaçlama yapılmalıdır.


Otel Böcek İlaçlama

Hizmet taleplerinizi belirtmeniz durumunda firma tarafından özel çalışma ekipleri gönderilerek tüm alanlarınız kontrolleri yapılmakta ve uygun ilaçların kullanılması belirlenmektedir. Böcek olacağı ihtimallerini de göz önünde bulundurarak çok daha başarılı işler yapılabilmektedir. İlk başta da belirttiğimiz gibi firma seçimlerinizde mutlaka ruhsatlı olan işletmeleri tercih etmeniz gerekecektir. Oteller için özel olarak hazırlanan paketler arasında yer alan Otel Böcek İlaçlama işlemleri sandığınız kadar basit işlemler değildir. Kendi imkânlarımız ile yapılamayacağını bir kez daha hatırlatarak mutlaka özel ve kaliteli destek almanızı önermekteyiz. Kulaktan duyma normal dükkân ürünlerini satın alarak hem kendinizi, hem de işletmenizi tehlike altına atmamak adına mutlaka akıllıca çözümlere başvurmanız gerekecektir. Olabilecek mikroplar karşısında tüm insanların sağlığını tehlikeye atmak doğru bir davranış olmayacağı gibi işletmenizin geleceği ve kariyeri bakımından da önemlidir. Şimdi bu işlemlerin daha hızlı ve kolay yapıldığını bir kez daha hatırlatarak mutlaka ama mutlaka irtibata geçebileceğiniz bir firma ile antlaşma sağlamanız gerekir.

Balıkesir Otel İlaçlama fiyatları için bize ulaşın.

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.

Whatsapp!