Fabrika İlaçlama

Fabrika İlaçlama

Balıkesir Fabrika İlaçlama

Fabrika ilaçlama, imalat ve üretim yapan her nevi fabrikalara yapılan ilaçlama uygulaması olarak adlandırılabilir. Fabrika ilaçlama, çok zor bir iştir. Üretim yapan firmaların ilaçlama için 1 saat bile kaybetmesi söz konusu değildir. Bu yüzden fabrika ilaçlama işlemlerinin dışarıdan destek alınarak yapılması ön görülmektedir. Dışarıdan profesyonel bir ilaçlama şirketi aracılığı ile kolayca Fabrika ilaçlama işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.


Fiber Fabrika İlaçlama
Fabrika alanları genellikle hamamböceği, fare, pire, kalorifer böceği, akrep ve gümüş böceği gibi haşere türlerine maruz kalmaktadır. Fabrikalarda genellikle sıklıkla karşılaşılan ilaçlama fare ilaçlamasıdır. Fabrikalar genellikle, yemekhaneler, dinlenme salonları, giyinme odaları gibi alanlarda haşerelerle karşılaşılmaktadır. Haşere türleri fabrika alanlarına; besin kaynağı bulma, üreme işlevlerini gerçekleştirme ve barınmak için girmektedirler.

Fabrikalarda fare ilaçlama işlemleri sıklıkla yaptığımız ilaçlama uygulamalarından bir tanesidir. Farelerin, besin, barınma ve üreme için seçtikleri fabrikalar, fare ve fare türleri tarafından istila edilmektedir. Bu yüzden, fabrikalarda fare ilaçlama çalışmaları için kesin sonuçlar doğuran uygulama yöntemi geliştirilmiştir. Bu uygulamanın adı fare istasyonlarıdır. Fare istasyonları fabrikalarda fare ilaçlama alanında sıklıkla kullanılan başarılı bir işlemdir.

Fabrikalarda fare ilaçlama, bu alanlarda yani dış mekanda kurulan fare istasyonları ile mümkün olabilmektedir. Fare istasyonları, farelerin hoş kokularla donatılan zehrin kokusuna dayanamayarak zehirle temas etme sürecinden sonra su içip ölmesi durumudur. Bu sayede fare fabrika içinden fare istasyonuna zehir için çıkar. Yediği zehir farede susuzluk yaratır. Su aramaya çıkan fare suyu ilk bulduğu yerde içerek etkisiz hale gelir.


Fabrika İlaçlama Fiyatları
Fare ilaçlama fiyatları hakkında hemen hemen herkesin merak ettiği konuların başında yer almaktadır. Fare ilaçlama fiyatları için ilaçlama şirketimizle iletişim kurabilirsiniz. İlaçlama fiyatları; İlaçlama yapılacak alan, fare istasyonları kurulumun gerçekleştirileceği yerde kaç tane fare istasyonunu olacağı, bu alanda bulunan fare türlerinin yoğunluğu ve kullanılacak olan fare zehrinin miktarı hesaplanarak bulunmaktadır. Fare ilaçlama fiyatları ilaçlama şirketimiz tarafından ekonomik fiyatlara yapılmaktadır.

Balıkesir Fabrika İlaçalama fiyatları ile ilgili bizlere ulaşabilirsiniz.

Balikesir Böcek Ilaçlama | 0 533 771 43 16

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.

Whatsapp!